Frumosul și urâtul Ionut Dragu | ianuarie 22, 2013 | În cuvinte | 2 comentarii Ce este urât și ce este frumos în imaginile de mai jos ? Zi mai departe Partajează pe Tumblr(Se deschide într-o fereastră nouă) Tumblr Partajează pe Pinterest(Se deschide într-o fereastră nouă) Pinterest Imprimare(Se deschide într-o fereastră nouă) Imprimare Partajează pe Reddit(Se deschide într-o fereastră nouă) Reddit Partajează pe Telegram(Se deschide într-o fereastră nouă) Telegram Apreciază:Apreciază Încarc... Related Related Posts “Lacul Lebedelor” revine pe scena Sălii Palatului în acest weekend. Rin Okuno și Robert Enache de la Opera Națională București, în rolurile principale Niciun comentariu | feb. 27, 2024 AI Steve candidează la alegeri în Marea Britanie! El este copilotul unui politician și om de afaceri și figurează pe buletinul de vot! Niciun comentariu | iun. 18, 2024 O echipă de artiști, teoreticieni, antropologi și biologi a început cercetarea la Marea Neagră, pentru realizarea unui Muzeu al Litoralului Românesc Niciun comentariu | aug. 11, 2022 „Arsenie. Viața de apoi”, din 1 septembrie pe marile ecrane din România Niciun comentariu | iun. 12, 2023 About The Author Ionut Dragu 2 Comments Pascal Razvan Constantin ianuarie 22, 2013 Răspunde Cred ca amandoua cladiri ar fi interesante daca ar fi renovate. Fara acel gri comunist ionudragu ianuarie 22, 2013 Răspunde Poate un pic spalate si ar arata mai bine. Ce este interesant este ca mai nimeni nu le-a vazut la fata cum trebuie pana sa se curete crengile. Eu am gasit urat copacii taiati. Cladirile erau bonus 🙂 Add a Comment Anulează răspunsulAdresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *Comment:*Name:* Email Address:* Website: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Notifică-mă prin email când sunt publicate alte comentarii. Notifică-mă prin email când sunt publicate articole noi. Δ Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.
Cred ca amandoua cladiri ar fi interesante daca ar fi renovate. Fara acel gri comunist
Poate un pic spalate si ar arata mai bine. Ce este interesant este ca mai nimeni nu le-a vazut la fata cum trebuie pana sa se curete crengile. Eu am gasit urat copacii taiati. Cladirile erau bonus 🙂